Noteikumi

Latvijas Republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam, savukārt Pircējs apņemas pieņemt pasūtīto preci un veikt norēķinus saskaņā ar Distances līguma noteikumiem.


Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Visas cenas šajā Interneta veikalā ir norādītas un apmaksājamas EUR. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, apmaksājot Pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu, kurā sadaļā VEIKALS redzamajām cenām tiek pieskaitītas klāt piegādes izmaksas uz izvēlēto valsti un atkarībā no pasūtītās preces lieluma. Valstis, uz kurām tiek piedāvāts veikt piegādi, un piegādes izmaksas ir norādītas sadaļā PIEGĀDE. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču izsūtīšanu 14 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci. Mandalu piegādi Latvijā nodrošina Pārdevējs, bet citās valstīs piegāde tiek veikta ar SIA "VERVO" starpniecību un piegādes laiks ir atkarīgs no SIA "VERVO" piegādes laika uz attiecīgo valsti. Piegādes izmaksas ir norādītas sadaļā "Piegāde". Pircēja pienākums ir nodrošināt to, ka piegādes laikā pasūtījumā norādītajā piegādes adresē atrodas cilvēks, kurš saņem Preci no piegādātaja. Ja Pircējs neatrodas norādītajā adresē un nesaņem Preci no piegādātāja un piegādātājs saskaņā ar saviem noteikumiem iekasē sodu no Pārdevēja par Preces neizņemšanu saskaņotajā laikā, Pārdevējs tam piestādīto soda naudu Preces atgriešanas gadījumā ietur no Pircēja samaksātās Preces cenas. Svečturu piegāde tie veikta ar Omniva starpniecību - Latvijas, Lietuvas un Igaunijas valstīs caur pakomātiem, uz citām valstīm ar kurjera palīdzību.


Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli uz e-pastu inga@ingacirule.lv. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 2 dienu laikā pēc atteikuma formas saņemšanas nosūtīt to aizpildītu atpakaļ Pārdevējam kopā ar iegādāto Preci uz šādu adresi: Ūbeļu iela 16-89, Ādaži, Ādažu novads, Latvija, LV-2164, norādot kontakttālruni +37129230093. Preces jānosūta Pārdevējam nebojātas, nesaskrāpētas, atbilstoši iepakotas, lai nodrošinātu preču saglabāšanu sūtīšanas laikā, un izmantojot to pašu piegādes veidu, kā tās tikušas nosūtītas Pircējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Ja prece tiek saņemta atpakaļ, Pārdevējs atlīdzina Pircējam preces cenas vērtību bez piegādes izmaksām. Piegādes izdevumi netiek atgriezti. Gadījumā, ja Preci atgriež piegādes sadarbības uzņēmums, jo Pircējs to nav izņēmis saskaņotajā laikā un piestāda par to sodu Pādevējam, Pircējam no atlīdzināmās summas tiek ieturēta Pārdevējam piestādītās sodas naudas summa.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu 50% apmērā no preces cenas (bez piegādes izmaksām) gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci, vai dēļ neatbilstoša iepakojuma, nosūtot preci atpakaļ.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.